חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות ועוד

גסטרומד הינו מרכז מומחים פרטי, המתקדם והגדול בארץ המתמקד בכל הבעיות הקשורות במערכת העיכול – דרכי העיכול, הכבד, הלבלב, המרה תזונה ואכילה.

הרפואה המודרנית אימצה אל חיקה את גישת הרפואה האמבולטורית, לשיטתה אבחון וטיפול ניתנים במתקן רפואי כגון מרפאה ייחודית בקהילה או במרפאות חוץ של בית חולים, אולם ללא אשפוז. בדיקות וטיפולים רבים הועתקו לשיטת רפואה ועד לניתוחים קטנים והליכים רפואיים הדורשים השגחה של מספר שעות.

גסטרומד הוקם כחזון שהרפואה נכונה אמורה לשלב בין קידום בריאות ורפואה מונעת לבין ניהול מחלה. אנחנו מאמינים שהרפואה המודרנית חייבת להתייחס לחולה באופן כוללני ולרכז את מרבית הצרכים הקשורים באבחון והטיפול בבעיותיו תחת קורת גג אחת.

משימתנו העיקרית הינה לספק למטופל בראש ובראשונה את הטיפול הרפואי הטוב ביותר והמתאים ביותר למצבו הרפואי, באמצעות ייעוץ אישי עם טובי המומחים בתחום הגסטרו והתזונה ובאמצעות בדיקות אנדוסקופיות ובדיקות הדמייה המבוצעות עם המכשירים הטובים והמתקדמים ביותר הקיימים כיום.

עקרונות וערכים

  • האבחון וטיפול הרפואי ניתן ע"י מיטב הרופאים וע"י צוות תומך מקצועי במקצועות הפסיכולוגיה, תזונה, עבודה סוציאלית, פיזיותרפיה וסיעוד
  • הציוד והטכנולוגיה הרפואית הוא תמיד המתקדם ביותר
  • שילוב בין רפואה פרטית אישית וסביבה נעימה לרפואה מקצועית
  • שילוב בין טיפול רפואי לטיפול תומך
  • שמירת קשר רציף עם המטופל גם לאחר הטיפול דרך אתר האינטרנט, עלוני מידע, דואר אלקטרוני ומועדון לקוחות

הייחוד שלנו

יתרונו הגדול של מרכז המומחים גסטרומד הוא במתן כל השירותים הרפואיים תחת קורת גג אחת, מבלי לתור אחר מומחים, מאבחנים ורדיולוגים. כל הבדיקות נערכות במקום, כמו גם הטיפול והמעקב שלאחר מכן.

בגסטרומד תוכלו לעבור את כל הבדיקות הדרושות על מנת לאבחן את הבעיה ולהעניק לכם את הייעוץ הרפואי והטיפול המיטבי. הייעוץ והטיפול ניתנים בהתאם לאבחון, ועל ידי מיטב המומחים בתחומם. במידת הצורך, אנו מקיימים ישיבות ייעוץ של מומחים, על מנת לתת את הפתרון הרפואי הטוב ביותר עבורכם.

לאחר שנים רבות של עבודה עם מטופלים ושל מתן שירות, הבנתנו את הצורך במידע שימושי גדלה, והיום אנו יודעים שכדי להקל עליכם את הדרך אלינו – פיזית ורגשית – עלינו לצייד אתכם בכל המידע האפשרי.

אתר זה נועד לתת לכם מידע – שימושי וכללי, כדי שתוכלו מלהתמצא בקלות רבה יותר בעולם רפואת מערכת העיכול והתזונה בכלל ובמיקרוקוסמוס שלנו בגסטרומד, בפרט.

אנחנו נשמח לקבל מכם משוב, שלילי כחיובי, ולהמשיך להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שאנו יודעים לתת…

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​