עבור לתוכן המרכזי
עבור לתפריט המרכזי
עבור להצהרת נגישות
עבור לדף צור קשר
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

מעקב רפואי מקוון

התוכן המאמר

הביקור אצל הרופא, ממצה ככל שיהיה [ולעיתים קרובות הוא אינו כזה], הוא קצר מדי, לעיתים דורש זמן יקר לטובת מנהלה ולעיתים קרובות בעקבות הביקור ועיבוד הנתונים אצל החולה, חש הרופא בצורך לשנות חלק מהתשובות לשאלות שנשאל.

הרפואה הדיגיטלית [מקוונת] מאשפרת לנו היום לתת את השירות הזה.

בגסטרומד יזמנו מערכת חדשה אישית, הקרויה גסטרומד שלי [my gastromed]. המערכת מאפשרת לחולה הבודד להתכונן טוב יותר לפגישה עם הרופא, לחסוך זמן על מנהלה והחשוב מכל, להעניק לרופאים הערכה מקיפה והיסטוריה רפואית של מערכת העיכול לאורך זמן, ולא רק לפני ואחרי הביקור.

אחת מהיוזמות הנוכחיות שלנו, במערכת העיכול לבריאות שלי, היא חולה ספק-פורטל המספק לרופאים עם הערכה מקיפה והיסטוריה של הסימפטומים במערכת העיכול של חולה, נתונים מפורטים על הסימפטומים של חולים לאורך זמן, ומרשם חינוכי לכל מטופל מותאם הצרכים הספציפיים שלהם, כולם הנגישים מהרשומה הבריאות האלקטרונית קונסולה (EHR).מטופל מתחבר למערכת העיכול הבריאות שלי במחשב, מחשב הלוח או הטלפון החכם שלהם לדווח על התסמינים במערכת העיכול וההיסטוריה שלהם לספקית שלהם או מהבית, בחדר ההמתנה או במיקום אחר.המטופל עונה על שאלות לגבי הנוכחות, התדירות והעוצמה של תסמינים במערכת העיכול הנוכחיים. GI הבריאות שלי מתעבה את תגובותיו של המטופל לדיווחים למטופל והן הספק. שני הדוחות מספקים ציון חומרה לכל אחד מהסימפטומים של המטופל שמוצג על "מפת חום" שמראה איך הסימפטומים שלהם להשוות עם תסמינים על ידי האוכלוסייה הכללית.