חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גסטרופדיה

מדע הרפואה התפתח במחצית המאה האחרונה בתנופה רבה ובצעדי ענק. במקביל להתפתחות המדעית, ניכר שינוי בולט בהתייחסות הציבור ובגישתו לקבלת שירותי רפואה. בניגוד לבעבר, חדלה הרפואה להיות נחלתם של הצוות הרפואי ויודעי חוכמת הנסתר בלבד, והמטופל בן זמננו ובני משפחתו מצפים לקבל מידע אמין ועדכני על המחלה, דרכי הטיפול בה והתוצאות הצפויות מטיפול זה. מידע זה מאפשר לחולים ולבני משפחתם למקד את בעיותיהם, לשפר את הטיפול בבעייתם ולהקטין את החרדה הטבעית המלווה את התהליך הרפואי. 

האינטרנט הגדיר מחדש את הדרכים בהן המטופלים מקבלים את האינפורמציה לגבי בריאותם. בשנת 2013, למעלה ממחצית האוכלוסייה חיפשו מידע באינטרנט לגבי בריאותם, בעיקר באתרים כמו גוגול או וויקיפדיה. אך אליה וקוץ בה. אחת הבעיות באינטרנט, היא המידע הרב, שבחלקו לא מבוקר ולא תמיד רלבנטי לחולה המעיין בתוכנו.

גסטרומד היא חלק ממהפכה זו. נטלנו על עצמנו את האחריות לארגן עבור המטופלים שלנו מידע רפואי נגיש ואמין הנוגע לקידום בריאות, למניעת מחלות וכמובן בראש וראשונה מידע הנוגע לאבחון וטיפול בתלונות ובמחלות אליהם פנית לקבל עזרה במרכז.

המטרה שלנו היא לספק מידע כללי אך מטבע הדברים המידע באתר מתמקד במערכת העיכול, הכבד והתזונה. המידע הנמסר לחולים נועד לשמש בעיקר כתמיכה והכוונה, אך כמובן הוא לא תחליף ליחסים בין המטופל והצוות המקצועי.

מידע רפואי אמין ניתן לקבל בגסטרומד בדרכים הבאות:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​