עבור\י לתוכן המרכזי
עבור\י לתפריט המרכזי
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

הייחוד שלנו

התוכן המאמר

מדוע לבחור בגסטרומד כמרכז מצוינות?

ניסיון

בכל שנה מטופלים בגסטרומד אלפי חולים, כולל חולים מורכבים במיוחד, המופנים להתייעצות וטיפול. בגסטרומד עובדים רק מומחים מהידועים בארץ בתחומם.טיפול רפואי מלא.png

עבודת צוות

הטיפול המיטבי מצריך שיתוף בין רופאים מדיסציפלינות שונות. בגסטרומד עובדים רופאים מומחים בדרכי העיכול, הדמיה, כירורגיה ואונקולוגיה בשיתוף מלא עם צוות רפואי תומך: פסיכולוגיה, תזונה, פיזיותרפיה ומטפלים בנפש וגוף.


למידע נוסף

צוות סיעודי.png

ניהול מחלות כרוניות

השיפור בטיפול הרפואי הקטין אומנם את התמותה אבל הפך את מרבית הבעיות הרפואיות לכרוניות. מחלות כרוניות בניגוד למחלה חולפת מהווה אתגר לחולה, למשפחתו ולצוות הרפואי. מרבית החולים מעדיפים כיום להיות מטופלים בקהילה במרכזי מצוינות המאגדים את כל האמצעים האבחנתיים והטיפולים, על מנת ליצור חווית טיפול אישית ומשפחתית.

למידע נוסף

דרגת המחלה.png

טיפול כולל ומקיף

מחלות כרוניות של מערכת העיכול הם רב מערכתיות ולעיתים קרובות פוגעות גם במערכות גוף מחוץ למערכת העיכול כמו: רפואה פנימית, עיניים, פרקים, עור, אלרגיה, ריאות, אא"ג, פסיכיאטריה ועוד. בגסטרומד מתקיים שיתוף פעולה מקצועי עם מומחים מובילים בשטחים אלו.


למידע נוסף

מעקב אחר מחלות כרוניות.png

חדשנות ברפואה

הרפואה המיטבית היא היכולת לשלב את הגישה והידע שהצטבר לאורך השנים עם חידושים וטכנולוגיה עדכניים. בגסטרומד, בנוסף לציוד המודרני והחדיש ביותר הקיים, אנו חשופים לחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר של החברות הישראליות הידועות בעולם בחדשנות ובפיתוח מוצרים מתקדמים, כמו Vibrant, GI View ,Endopix, Smart, Peermedical, Earlysense Medjet.

 

ביופסיה תחת אולטראסאונד.png

רפואה מותאמת אישית

המגמה הבולטת ביותר אולי בעולם הרפואה היא הרפואה המותאמת אישית, המבוססת על הבנה הולכת וגוברת כי בני אדם שונים זה מזה פיזיולוגית ונפשית כאחד, ולכן כל אדם זקוק לבירור, אבחון וטיפול רפואי ייחודי לו.

למידע נוסף

undefined