עבור\י לתוכן המרכזי
עבור\י לתפריט המרכזי
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

טיפול תרופתי

התוכן המאמר

טיפול תרופתי הנו טיפול הניתן לחולה ע"י מתן תרופות . כולם ונטלים תרופות מידי פעם אבל חולים הנוטלים תרופות באופן קבוע חייבים להיות מודעים לבעיות הכרוכות בטיפול תרופתי ממושך. בגסטרומד אנו מנסים לשפר את הטיפול התרופתי ע"י דגש על הבעיות הקשורות לטיפול ממושך:

התוויות [אינדיקציות]

ההתוויה הנכונה לטיפול מונע, טיפול מרפא וטיפול מקל על התלונות הם החשובים ביותר בהצלחת הטיפול הרפואי. חשוב להימנע מטיפול כפול במינון נמוך או גבוה או מטיפול לא מתאים

למידע נוסף

אינדיקציות.png

יעילות

היעילות של הטיפול התרופתי תלויה בבחירה של התרופה הנכונה, במינון הנכון, התאמה לחולה ולמחלה ולטיפולים האחרים. זמו המתן הקשר לארוחות משפיעים על יעילות הטיפול

למידע נוסף

יעילות הטיפול.png

רפואה אישית

ידוע שטיפול תרופתי יכול להגיב בהצלחה בחולה אחד ולא להשפיע בחולה אחר. היום הנטייה היא להתאים את הטיפול התרופתי לחולה ולהתחשב בשונות הפיזיולוגית, הגנטית ואפילו בעתיד בהרכב המיקרוביום של החולה. 

למידע נוסף

רפואה אישית.png

התמדה בנטילת התרופות [Adehrance]

התמדה בנטילת הטיפול היא חיונית גם כאשר המצב משתפר והתלונות חולפות [השיפור נובע בדרך כלל בגלל הטיפול]. אי התמדה יכולה להיגרם הגלל חוסר הרצון של החולה, תופעות לוואי, שכחה, בעיה בבליעה, מחיר. אנו ממליצים ליידע אותנו בקשיים אלו.

למידע נוסף

התמדה.png

בטיחות הטיפול

תופעות לוואי שכיחות בלמעלה משליש מהמטופלים. תופעות לוואי נובעות ממינון גבוה, אלרגיה או מינון גבוה של תוצרי הפירוק של התרופה. חשוב להכיר את תופעות הלוואי ולהיות במעקב מתאים. 

למידע נוסף

בטיחות הטיפוך.png