עבור\י לתוכן המרכזי
עבור\י לתפריט המרכזי
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

מידע רפואי

התוכן המאמר

כל אדם הוא אינדיווידואל, לא רק בהקשר של מחלה שביטוייה יכולים להשתנות מאדם לאדם אלא גם בעל נתונים קודמים והיסטוריה רפואית המשפיעים על מהלך המחלה ואופן הטיפול בה, מכאן עולה הצורך ב"חליפה אישית" לכל חולה.

לעברו הייחודי של כל חולה ולמצבו הבריאותי, הליך החיפוש ותוצאותיו מצויים תחת מערכת בקרת איכות קפדנית. מה שקשה מאוד להשיג בבתי החולים ובמרפאות, היות והן כמובן מוכוונות לקהל יעד רחב יותר.
למרבה הצער, נאלצים החולים ובני משפחותיהם להתמודד לא רק עם הלם גילוי המחלה, אלא גם במחסור במידע קריטי, נגיש ורלוונטי וזמן רב מתבזבז בנסיון להשגתו. זכותו של החולה לדעת וזכותו שיוסבר לו אודות כל מידע הקיים במקורות הרפואיים המובילים בארץ ובעולם אודות מחלתו. רק כך יוכל להיות שותף בבחירת דרכי הטיפול מתוך חופש ובשיתוף עם הרופא המטפל. מידע קיים בשפע, אולם בעולם כולו כבר יודעים שלדעת להשיג את המידע הנכון מהמקור הנכון צריך להיות מקצוען. 

 

העבודה על אתר זה נולדה מתוך האמונה בזכותו של החולה לדעת ובחופש הקיים בידיו לבחור. כל המידע באתר הוא מידע מקצועי שנכתב או נערך על ידי רופאים מומחים. אתר גסטרומד הוא מרכז המידע הרפואי הגדול ביותר בארץ בתחום הגסטרואנטרולוגיה.