עבור\י לתוכן המרכזי
עבור\י לתפריט המרכזי
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

הצהרת נגישות

התוכן המאמר

gastromed.co.il מחויב לספק באתר תוכן נגיש לקהל הרחב ככל שניתן, ללא כל קשר לטכנולוגיה בה נבנה. אנו פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. 

האתר עומד בהתאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של ארגון W3C. בקישורים תמצאו פירוט התנאים בהם עומד האתר בעברית ובאנגלית. בנוסף האתר נבנה לפי התקן של W3C ל-CSS ו-HTML האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים.

ניווט בין אזורים

האתר חולק לאזורים כגון אזור תוכן מרכזי או אזור תפריט צדדי. תחילת כל אזור ישנה כותרת רמה 5 המציינת את שמו לש האזור אליו הגעתם. חלק הכותרות הם גם לינקים המשמשים אותכם לדילוג מעל אותו אזור ובכך להקל על משתמשי מקלדת להגיע מהר יותר על התוכן המבוקש. לדגומה ישנה אפשרות לדלג מעל התפריט הראשי.

בנוסף מעל האזור תוכן המרכזי קיים רכיב "פרורי לחם". רכיב זה מציין את  מקומכם באתר ביחס לדף הבית.

חוקי ARIA

במידה ואתה משתמש בתוכנה להקראת מסך, תדע שבאתר זה הוטמעו חוקי ARIA העוזרים לפרש את תוכן האתר בצורה מדויקת וטובה יותר.

כיצד לגלוש באתר בקלות?

ניתן לנווט קדימה באתר בעזרת כפתור הTAB . כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים SHIFT + TAB.

בתפריט ניווט הראשי של האתר ניתן לנווט להשתמש TAB ו- SHIFT + TAB או בעזרת החצים ימינה ושמאלה. כדי לנווט בתוך תתי התפריט יש להשתמש TAB ו- SHIFT + TAB. לחיצה על כפתור ESC תסגור את תת-התפריט.

בצידו הימני בפינה העליונה ישנם אייקונים לצורך שינוי גודל הכתב. 

כדי להקל על הזנת מידע בתוך טפסים הוספנו מערכת שמגדילה את הטקסט כאשר מקלידים בתוך השדות הטופס. המערכת נפתחת ונסגרת באופן אוטומט כאשר אתם נמצאים בתוך אחת משדות של הטופס ואינה מפריעה כלל למילוי הטופס.

קיצורי דרך במקלדת

כדי לנווט באתר בעזרת המקלדת השתמשו בכפתור ה Tab. כל לחיצה עליו תעביר אותכם ללינק הבא. לחיצה על Shift + Tab תחזיר אותכם ללינק הקודם.

בעיות נגישות באתר

בדף הבית ישנה תמונה שכאשר לוחצים ENTER היא מפעילה סרטון. יש לקחת בחשבון שנגן היוטיוב גורם לניווט בעזרת המקלדת לחזור על המקשים בלופ ללא אפשרות יציאה.

כדי להימנע ממצב זה אחרי שהסרטון יתחיל להתנגן, הוגדר שלא יהיה ניתן לנווט בעזרת המקלדת בתוך הנגן. במידה הפעלתם את הסרטון ואתם רוצים להפסיקו פשוט רעננו את הדף בעזרת הכפתור F5 במקלדת.

נתקלת בבעיה? ספר\י לנו! 

אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאת ו/או 
נתקלת בקשיים בגלישה באתר, אל תהסס\י לדווח לנו לכתובת המייל: info@gastromed.co.il

אנו נטפל בבעיה ונחזור אליך בהקדם עם פרטים על טיפולה.

תאריך כתיבת ההצהרה: 13.11.2014

תפריט ניווט צדדי