עבור\י לתוכן המרכזי
עבור\י לתפריט המרכזי
תפריט לשינויישפות באתר
הגעת לתפריט הראשי, לחיצה על אינטר תעביר אותך אל לתוכן המרכזי
איזור התוכן המרכזי, לחיצה על אינטר תחזיר אותך אל ראש הדף

מהם השירותים במרכז?

בגסטרומד אנו מאמינים שהרפואה המודרנית חייבת להתייחס לחולה באופן כוללני, לכן ריכזנו את מרבית הצרכים הקשורים באבחון ובטיפול במערכת העיכול, תחת קורת גג אחת.


תחומי התמחות

מרבית הפונים לגסטרומד פונים עם בעיה, תלונה או ממצא הקשורים במערכת העיכול, כדי לקבל עזרה, תמיכה ופתרון. חלקם כבר עבר בירור ראשוני. לאלו אנו ממליצים על מגוון מרפאות מומחים בבעיות המורכבות של מערכת העיכול. 

למרפאות המומחים

undefined

בירור רפואי מתקדם

במרכז רפואי אמבולטורי [בניגוד למרפאת מומחים] מתאפשר לא רק לראיין את החולה אלא גם להשלים את הבירור הרפואי עד לאבחון הסופי. בגסטרומד יש חדרי בדיקה משוכללים המאפשרים לבצע בירור תחת קורת גג אחד הכולל בדיקות אנדוסוקפיות, בדיקות ע"י קפסולה וביופסיות בהדמיה.

למידע על הבירור

undefined

מרכז דימות

בדיקת האולטראסאונד הנקראת בעברית בדיקת על קול, הינה טכניקת הדמיה המבוססת על גלי קול בתדר גבוה. בגסטרומד מבוצעות כל בדיקות ההדמייה על ידי רופאות מומחיות להדמיה. כמו כן יצרנו קשר הדוק עם מרכז מוביל ב CT המאפשר לחולים נגישות מהירה לביצוע בדיקות CT.

למידע נוסף

undefined

מעבדה גסטרואנטרולוגית

על מנת להשלים את הבירור תתבקש לעיתים לבצע בדיקות אבחון שונות אשר ישלימו את האבחנה. לשם כך עומדת לרשותך בגסטרומד מעבדה גסטרואנטרולוגית משוכללת ומהירה.

למידע נוסף

undefined

מרכז מידע

בגסטרומד נטלנו על עצמנו את האחריות ולארגן עבורך חוויה שונה הכולל ארגון המידע רפואי בצורה נגישה ואמינה הנוגע לקידום בריאות, למניעת מחלות וכמובן בראש וראשונה מידע הנוגע לאבחון וטיפול בתלונות ובמחלות אליהם פנית לקבל עזרה במרכז. המטרה שלנו היא לספק מידע כללי אך ההתמקדות היא במערכת העיכול, הכבד והתזונה.

למידע נוסף

undefined