נורמלקס (Normalax)

נורמלקס הוא תכשיר לטיפול בעצירות, זמנית או ממושכת (כרונית). התכשיר עובד יחד עם הגוף במנגנון הפעולה הטבעי שלו ליצירת צואה תקינה ולהעלאת תדירות היציאות. נורמלקס משחרר את הגוף מאי נוחות הנעוצה בתחושת כאב, גזים ונפיחות.

למידע מפורט על התרופה אנא לחצו על כפתור הפירוט

מידע כללי

כיצד נורמלקס פועל ?

נורמלקס עובד עם מנגנון הפעולה הטבעי של הגוף ליצירת יציאות סדירות ונטולות מאמץ. נורמלקס משתמש במים הנמצאים באופן טבעי במעי לריכוך הצואה ולהעלאת תדירות היציאות. בשל הרכבו המיוחד, פעילותו אינה מתערבת בביוכימיה של הגוף. הוא אינו מגרה שרירים ועצבים במעי, ואינו פוגע ברירית המעי.

תלונות וסימנים

מה מכיל נורמלקס?

החומר המרכיב את נורמלקס, פוליאתילן גליקול 3350, הוא התרופה לעצירות הנרשמת ביותר על ידי רופאים גסטרואנטרולוגים, הנמכרת ביותר והנחקרת ביותר בארה"ב מזה שנים.

נורמלקס אינו מכיל סוכר, מלחים, גלוטן, ממתיקים, צבעי מאכל וחומרים משמרים. לנורמלקס מנגנון פעולה ייחודי שאינו מתערב בפעילות הביוכימית של הגוף ואינו גורם לגוף לפתח תלות גם בשימוש יום-יומי ממושך.

מתי משתמשים בנורמלקס?

נורמלקס, תכשיר להקלה בעצירות, משחרר את הגוף מעצירות על ידי שימוש במים הנמצאים באופן טבעי במעי, ליצירת יציאות סדירות ונטולות מאמץ.

מהלך וסיבוכים

כיצד משתמשים בנורמלקס?
נורמלקס קל לשימוש ואינו מצריך הכנה מיוחדת או מרשם רופא. פשוט ממיסים מנה אחת של אבקת נורמלקס בכוס מלאה של כל משקה, מערבבים ושותים. לנורמלקס אין טעם, ריח או צבע והוא נמס בקלות בכל משקה יום-יומי כמו: מים, מיץ, קפה או תה, משקאות קלים, חלב, ואפילו מרק צח.

יש ליטול מנה אחת ביום, על קיבה מלאה או ריקה. אין משמעות לשעה ביום בה תעדיפו ליטול נורמלקס.

תוך כמה זמן נורמלקס מתחיל לפעול?
בשימוש הראשוני יתכן שיעברו 1-3 ימים עד ליצירת פעולת מעיים תקינה ושיגרתית. משך זמן זה הוא תקין ומשתנה מאדם לאדם.

האם שימוש ממושך בנורמלקס יגרום לי להיות תלוי בו או שיעילותו תפחת במהלך הזמן?
לנורמלקס מנגנון פעולה ייחודי שאינו מתערב בפעילות הביוכימית של הגוף ואינו גורם לגוף לפתח תלות גם בשימוש יום-יומי ממושך. נורמלקס ימשיך לפעול באותה המידה ויעילותו לא תפחת לאורך זמן.

האם אני צריך להישאר קרוב לשירותים בעת השימוש בנורמלקס?
לא. בניגוד לתכשירים אחרים לטיפול בעצירות, נורמלקס מאפשר שליטה מלאה על הדחף להתפנות. בשימוש בנורמלקס לא יווצר מצב של דחיפות בלתי נשלטת.

מקורות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​