גסטרומד

מרכז המומחים והמידע הגדול ביותר בתחום מערכת העיכול והתזונה

יתרונות לבירור בגסטרומד

מרפאות ייחודיות

מכון אנדוסקופי

ציוד וטכנולוגיה

המומחים שלנו

תזונה ומחלות

אודות המרכז

גסטרומד הינו מרכז מומחים פרטי, המתקדם והגדול בארץ המתמקד בכל הבעיות הקשורות במערכת העיכול – דרכי העיכול, הכבד, הלבלב, המרה תזונה ואכילה. 

הרפואה המודרנית אימצה אל חיקה את גישת הרפואה האמבולטורית, לשיטתה אבחון וטיפול ניתנים במתקן רפואי כגון מרפאה ייחודית בקהילה או במרפאות חוץ של בית חולים, אולם ללא אשפוז. בדיקות וטיפולים רבים הועתקו לשיטת רפואה ועד לניתוחים קטנים והליכים רפואיים הדורשים השגחה של מספר שעות.

גסטרומד הוקם כחזון שהרפואה נכונה אמורה לשלב בין קידום בריאות ורפואה מונעת לבין ניהול מחלה. אנחנו מאמינים שהרפואה המודרנית חייבת להתייחס לחולה באופן כוללני ולרכז את מרבית הצרכים הקשורים באבחון והטיפול בבעיותיו תחת קורת גג אחת.

קופות החולים וחברות הביטוח שבהסדר

רפואה אמבולטורית

ONE STOP SHOP​

בגסטרומד מאמינים שהרפואה המודרנית חייבת להתייחס לחולה באופן כוללני. לכן ריכזנו את מרבית הצרכים הקשורים באבחון, בטיפול ובמעקב אחר בעיות ומחלות מערכת העיכול – תחת קורת גג אחת.

טפסים להחזר הוצאות

מטופלים אשר מבוטחים בביטוח בריאות פרטי מוזמנים לפנות לחברת הביטוח על מנת לבדוק האם הם זכאים להחזר על התייעצות עם רופא מומחה. במידה וכן, ניתן להגיע לביקור עם טופס בקשה להחזר הוצאות אשר ימולא על ידי הרופא.

חדשנות וחידושים בעולם הגסטרו

הרפואה המיטבית היא היכולת לשלב את הגישה והידע שהצטבר לאורך השנים עם חידושים וטכנולוגיה עדכניים. בגסטרומד אנו חשופים לחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר של החברות הישראליות הידועות בעולם בחדשנות ובפיתוח מוצרים מתקדמים
מידע נוסף...

תזונה ובריאות

רשויות הבריאות, בארץ ובעולם, רואות בהמלצות התזונתיות אורים ותומים בכל הנוגע לקידום בריאות ואורח חיים בריא. בבסיס ההמלצות מונחת נקודת המוצא כי תזונה נבונה ופעילות גופנית הם בבחינת מקדמי בריאות ומקטיני גורמי סיכון לתחלואה כרונית
מידע נוסף...

רפואה אישית

השלב הבא לאחר הבנת גורם המחלה, איתור האיבר החולה ומהלך המחלה, הוא בהתאמת טיפול למחלה המבוסס על המבנה הגנטי והרכב החיידקים של החולה. רפואה מותאמת אישית – היא גולת הכותרת של העשור האחרון וכל עולם הרפואה מתיישר על פיה
מידע נוסף...

יצירת קשר

המכון ממוקם במגדל ויצמן, רח' ויצמן 14 בתל אביב, קומה 14, חדר 1401.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​